• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.

Завершена

397 074.29 UAH без ПДВ
Номер: 207480caef49428ebe5107e141ec5a73
Внутрішній номер закупівлі: 28441252
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-26-009688-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Контактна особа: Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 397 074.29 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.02.2026 15:39 - 03.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.02.2026 15:39 - 06.03.2026 00:00
Аукціон: 06.03.2026 11:42 - 06.03.2026 12:05
Період кваліфікації: 06.03.2026 12:05 - 09.03.2026 11:43
Період завантаження договору: 15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴397 074.29 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.