-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Футболки та сорочки (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (Футболки)
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-009615-a
Футболки
Завершена
1 469 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9e058262f114762988abfc6b0ef91be
Внутрішній номер закупівлі:
28441170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-009615-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдана Фединець +380322919948 b.fedynets@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 469 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2026 15:25 - 06.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2026 15:25 - 09.03.2026 11:00
Аукціон:
з 10.03.2026 12:32
Період кваліфікації:
09.03.2026 11:00 - 12.03.2026 15:59
Період завантаження договору:
18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 469 040.00 Футболки та сорочки (код 18330000-1 за ДК 021:2015) (Футболки)