-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-02-26-006358-a
Завершена
1 763 836.83
UAH з ПДВ
Номер:
d21fb7abbf5146dda6e868b82df86702
Внутрішній номер закупівлі:
28437914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-26-006358-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ №2" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188234
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, ВУЛИЦЯ УПОРНА, будинок 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Константинова +380633931072 zakupki.ddi2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 763 836.83 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
27.02.2026 - 30.04.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вулиця Упорна,1а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДУКТЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44922564
-
Контактна особа:
+380984328057
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Хмельницького Богдана будинок 139
Ціна пропозиції
1 763 836.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2026 13:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f459656d94dd44eaa33ecc91be765f3a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-26-006358-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДУКТЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44922564
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Хмельницького Богдана будинок 139
Номер договору:
4
Сума договору:
148 580.11 UAH з ПДВ
Сума договору:
123 816.76 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2026 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання:
26.02.2026 13:03
Статус:
Виконаний