-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-001955-b
Торги не відбулися
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 000.00 UAH
Номер:
cd2eb01b0411437085329b8fc3e68853
Внутрішній номер закупівлі:
2843300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-001955-b
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова" - 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Ярослав Володимирович +380459640011 vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 14:24 - 01.01.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 14:24 - 11.01.2019 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
369000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019