-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-13-001695-c
Торги відмінено
3 525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 625.00 UAH
Номер:
3c7d58fac57e46b087b40c1453549c0a
Внутрішній номер закупівлі:
2843186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-13-001695-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 525 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 625.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2018 12:31 - 29.12.2018 12:38
Період прийому пропозицій:
13.12.2018 12:31 - 08.01.2019 12:38
Аукціон:
10.01.2019 13:48 - 10.01.2019 14:15
Період кваліфікації:
з 10.01.2019 14:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Кількість
235000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Умань, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Інформація про скасування
Номер:
ec2aaeba8c5949c2948beb72bb5047dd
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
11.01.2019 14:51
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 chervov87_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
2 382 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 232 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
60
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442774777 Nk209019@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
2 345 065.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 327 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
2 707 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 707 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
65
Скарги
0