• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

15980000-1 Безалкогольні напої Вода мінеральна

01-266258-26, Уповноважена особа – Когтєв С.О.

Завершена

422 647.36 UAH без ПДВ
Номер: a9e4112727624435aa9524a018327654
Внутрішній номер закупівлі: 28427884
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-25-010783-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Тарчинська Олена Валеріївна 380442491331 Tarchynska.OV@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 422 647.36 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.02.2026 15:42 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2026 15:42 - 05.03.2026 12:00
Аукціон: 06.03.2026 11:25 - 06.03.2026 11:48
Період кваліфікації: 06.03.2026 11:48 - 12.03.2026 11:25
Період завантаження договору: 18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴422 647.36 Вода мінеральна