-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-009635-a
Завершена
122 022.48
UAH з ПДВ
Номер:
827c1c81d07544e2b3fec3c98437c0ed
Внутрішній номер закупівлі:
28426736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-009635-a
Замовник:
Комунальний заклад "Ободівська спеціальна школа" Вінницької обласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23110613
-
Адреса:
24353, Україна, Вінницька область, Гайсинський район, село Ободівка, вул. Дружби,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Олійник +380970230812, +380976172492 obodivka-zakupka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
122 022.48 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
активна електрична енергія
Кількість
10096 кіловар-година
Період постачання
01.01.2026 - 29.01.2026
Місце постачання
24353, Україна, Вінницька область, Гайсинський район, село Ободівка, вулиця Дружби,12
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
0506304671
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА будинок 85
Ціна пропозиції
122 022.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2026 15:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c492f6a45124807a3de5357e69c72ce
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-25-009635-a-c1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА будинок 85
Номер договору:
40
Сума договору:
122 022.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
101 685.40 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
активна електрична енергія: 12.08600 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.02.2026 15:00
Статус:
Виконаний