• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

79710000-4 Охоронні послуги (Охорона об'єктів)

Торги відмінено

2 471 174.67 UAH з ПДВ
Номер: 3b74f50b435c43e39f39f0e8f6d4377a
Внутрішній номер закупівлі: 28422928
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-25-005805-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вадим Береговенко +380637600240 htcdesirec91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 471 174.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.02.2026 12:32 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2026 12:32 - 05.03.2026 01:00
Аукціон: 06.03.2026 13:00 - 06.03.2026 13:35
Період кваліфікації: з 06.03.2026 13:35

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f942d94abf424b00abd0126c8d29ea8e
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг. У замовника відсутня подальша потреба у закупівлі послуг з технічними характеристиками визначеними в тендерній документації.
Період оскарження: 03.04.2026 10:37 - 14.04.2026 00:00
Дата опублікування: 03.04.2026 10:37
Дата виконання: 14.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 471 174.67 Охорона об'єктів