-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2018-11-30-000826-c
1 лот: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська,Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 504 учні; пільговики:39 учнів) 2лот: АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 14 учнів) 3лот: В.Костромська ЗОШ (1-4 класи: 88 учнів; пільговики: 9 учнів; дошкільнята: 20 дітей)
Завершена
1 015 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 199.50 UAH
мін. крок: 0% або 199.50 UAH
Номер:
8ed2da928e7a4bf5a2422bd4a873eff5
Внутрішній номер закупівлі:
2842088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-30-000826-c
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Нестеренко +380963331527 varenichekberezka@mail.ru http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 015 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2018 11:46 - 07.12.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2018 11:46 - 17.12.2018 11:00
Аукціон:
18.12.2018 12:37 - 18.12.2018 14:17
Період кваліфікації:
18.12.2018 14:17 - 26.12.2018 16:24
Період завантаження договору:
22.12.2018 13:30 - 11.01.2019 13:30
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴769 845.00 Кейтерингові послуги
- Лот №2 ₴39 900.00 Кейтерингові послуг
- Лот №3 ₴205 955.00 Кейтерингові послуг