-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-014990-a
Завершена
380 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0f1f0a13a14846f3843e40b834b25aaa
Внутрішній номер закупівлі:
28416142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-014990-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СІМ'Ї ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43434119
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Київський район МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Лисюра +0532565335 departament.poltava11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням
Кількість
35 послуга
Період постачання
23.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЛУЧЕЧКО АНАТОЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033812852
-
Адреса:
67453, Україна, Одеська область, Роздільнянський р-н селище міського типу Лиманське ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО будинок 169 квартира 16
Ціна пропозиції
380 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2026 18:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e22451655eb94219b0605925f242827b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-24-014990-a-c1
Постачальник:
ФОП ЛУЧЕЧКО АНАТОЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033812852
-
Адреса:
67453, Україна, Одеська область, Роздільнянський р-н селище міського типу Лиманське ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО будинок 169 квартира 16
Номер договору:
37
Сума договору:
380 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
23.02.2026 17:00
Статус:
Підписаний