• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Елементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Торги не відбулися

15 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 916ed80b9cec47e7aaecb33a70019d22
Внутрішній номер закупівлі: 28414476
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-24-013282-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.02.2026 16:23 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.02.2026 16:23 - 04.03.2026 00:00
Аукціон: з 04.03.2026 15:48
Період кваліфікації: 04.03.2026 00:00 - 04.03.2026 11:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 400.00 Елементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)