-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-011931-a
мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
181 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
a281cb3c66bd4a8dbbfdaf58de43a075
Внутрішній номер закупівлі:
28413097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-011931-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир, *****
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна 380671219047 MADekhtiarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32560000-6 Оптоволоконні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
181 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 15:41 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 15:41 - 04.03.2026 16:00
Аукціон:
05.03.2026 11:48 - 05.03.2026 12:11
Період кваліфікації:
05.03.2026 12:11 - 10.03.2026 13:01
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 500.00 Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)