-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по поточному ремонту і технічному обслуговуванню автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-003843-a
Завершена
300 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
ecf13c80433148cb88b3202e603522ad
Внутрішній номер закупівлі:
28405065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-003843-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059958
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності (Ушакова), 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валерія Огарко +380955918167 ogarkovaleriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 11:08 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 11:08 - 04.03.2026 12:00
Аукціон:
з 05.03.2026 15:32
Період кваліфікації:
04.03.2026 12:00 - 09.03.2026 11:02
Період завантаження договору:
15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 100.00 Послуги по поточному ремонту і технічному обслуговуванню автомобілів