• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.

Завершена

425 254.70 UAH без ПДВ
Номер: cd6f13b514e5450793568af08071f4ae
Внутрішній номер закупівлі: 28400452
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-23-015240-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Контактна особа: Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 425 254.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.02.2026 18:58 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2026 18:58 - 03.03.2026 00:00
Аукціон: з 03.03.2026 14:13
Період кваліфікації: 03.03.2026 00:00 - 04.03.2026 17:32
Період завантаження договору: 10.03.2026 00:00 - 20.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴425 254.70 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» м. Запоріжжя.