• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, а саме: надання послуг з організації робочого середовища у тому числі прибирання приміщень будівлі, утримання та догляд за адміністративною будівлею департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради

Завершена

1 500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a80f42bcd60a4bebba2f395f117d91f0
Внутрішній номер закупівлі: 28399748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-23-014525-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Максименко +380567294048 natamax1988@i.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-kapitalnogo-budivnictva-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.02.2026 17:15 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2026 17:15 - 04.03.2026 00:00
Аукціон: з 13.03.2026 11:04
Період кваліфікації: 12.03.2026 17:41 - 17.03.2026 17:04
Період завантаження договору: 23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 500 000.00 Експлуатаційні послуги, а саме: надання послуг з організації робочого середовища у тому числі прибирання приміщень будівлі, утримання та догляд за адміністративною будівлею департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради