• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Утримання об’єктів благоустрою (роботи з відновлення профілю та влаштування основи покриття по вул. Гуцалівка в с. Куманівці Хмільницького району Вінницької області

Завершена

22 613.65 UAH з ПДВ
Номер: b8a235ed41484db9bf0221d0f925d99c
Внутрішній номер закупівлі: 28396320
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-23-011098-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
Контактна особа: Галина Блажей +380433820278, +380433823273 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net https://rada.ekhmilnyk.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 22 613.65 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.02.2026 15:17 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2026 15:17 - 03.03.2026 00:00
Аукціон: з 03.03.2026 14:19
Період кваліфікації: 03.03.2026 00:00 - 04.03.2026 16:11
Період завантаження договору: 10.03.2026 00:00 - 20.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 613.65 Утримання об’єктів благоустрою (роботи з відновлення профілю та влаштування основи покриття по вул. Гуцалівка в с. Куманівці Хмільницького району Вінницької області