-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)
Тендер Prozorro UA-2026-02-23-010453-a
Завершена
191 503.20
UAH з ПДВ
Номер:
2544dacbbc4048e899145b6bea4b80aa
Внутрішній номер закупівлі:
28395717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-23-010453-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818946
-
Адреса:
42322, Україна, Сумська область, Сумський район, село Миколаївка, вул. Липнева, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Анатоліївна Кіхтенко +380669821700 azpsm.nikolaevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
191 503.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2026 14:59 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2026 14:59 - 03.03.2026 08:00
Аукціон:
з 04.03.2026 14:05
Період кваліфікації:
03.03.2026 08:00 - 05.03.2026 22:09
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 503.20 Підгузки (Код за ДК 021:2015 - 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)