-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-12-29-001769-b
Завершена
362 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ecbb33c2ceed4cd5993821d7ef4910b9
Внутрішній номер закупівлі:
2839348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-29-001769-b
Замовник:
Іванівська селищна рада Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378379
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, Іванівка, Центральна, 93а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хобта Віктор Іванович +380485431448 ivanivskaps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
згідно пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) - «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.». - ідентифікатор першої закупівлі: UA-2018-11-26-000755-а, - ідентифікатор другої закупівлі: UA-2018-12-12-000627-а.
Очікувана вартість:
362 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (електрична енергія)
Кількість
125000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 30.12.2018 00:01 - 05.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Сергатий +380487052705
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА будинок 70
Оскарження: 30.12.2018 00:01 - 05.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
362 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2018 00:05
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
75f4db7068774ea1a4026b9f5e7fd216
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-29-001769-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Сергатий +380487052705
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА будинок 70
Номер договору:
86
Сума договору:
203 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2019 00:00 - 29.02.2020 23:59
Дата підписання:
10.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний