-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)
Тендер Prozorro UA-2026-02-23-007947-a
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри) 9 найменувань
Завершена
18 420.00
UAH без ПДВ
Номер:
db4765bc3d61408eb0dbf1e058317592
Внутрішній номер закупівлі:
28393173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-23-007947-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.02.2026 13:45 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2026 13:45 - 03.03.2026 09:00
Аукціон:
04.03.2026 11:34 - 04.03.2026 11:57
Період кваліфікації:
04.03.2026 11:57 - 06.03.2026 12:59
Період завантаження договору:
12.03.2026 00:00 - 22.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 420.00 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)