-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-02-23-003299-a
Торги відмінено
384 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f12b4132c3c490990d081c5e6f258eb
Внутрішній номер закупівлі:
28388528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-23-003299-a
Замовник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22531241
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Глинська +380983918012 intmakarenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2026 10:58 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2026 10:58 - 03.03.2026 00:00
Аукціон:
з 03.03.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
798a2902af5b4259ae7bd780e480e061
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невідповідність тендерної документації вимогам законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
25.02.2026 09:06 - 08.03.2026 00:00
Дата опублікування:
25.02.2026 09:06
Дата виконання:
08.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴384 000.00 ДК 021:2015 79710000-4 «Охоронні послуги»