-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друкована продукція з елементами захисту
Тендер Prozorro UA-2026-02-23-002926-a
для потреб ДДТУ
Завершена
291 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6b49e9b29024f54b331f9320ad64351
Внутрішній номер закупівлі:
28388180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-23-002926-a
Замовник:
Дніпровський державний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070737
-
Адреса:
51918, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул.Дніпробудівська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полинько Ірина Анаоліївна +380675111750 irinapolynko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
291 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2026 10:59 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2026 10:59 - 03.03.2026 10:52
Аукціон:
з 04.03.2026 12:27
Період кваліфікації:
03.03.2026 10:52 - 03.03.2026 13:57
Період завантаження договору:
09.03.2026 00:00 - 19.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴291 300.00 Документи про освіту державного зразка