-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000624-b
Вартість поставки до точки входу в газорозподільну систему, до якої підключено об’єкти Замовника, входить до ціни тендерної документації.
Торги відмінено
4 788 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 940.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 940.00 UAH
Номер:
402a2552ccf84e40b08493a14ac766b6
Внутрішній номер закупівлі:
2838279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-000624-b
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Мельник +380354021267 melnikm1957@ukr.net http://vozboriv.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 788 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 940.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 10:53 - 31.12.2018 12:30
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 10:53 - 10.01.2019 12:30
Аукціон:
з 11.01.2019 11:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
342000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
c842522de5084b1da94cf7c636ab7217
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
п. 3, ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом
Дата опублікування:
10.01.2019 10:35
Статус:
Виконано