• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт підвалу у споруді цивільного захисту (найпростішого укриття) в будівлі (літера А-5) за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Моссаковського, 2 а

Завершена

1 626 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4a7e30e198d7435388930df54c87627e
Внутрішній номер закупівлі: 28382573
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-20-012987-a   
Замовник: ДНІПРОВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Аліна Мороз +380935506709 moroz@dlit.dp.ua http://www.dlit.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 626 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.02.2026 17:58 - 25.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.02.2026 17:58 - 28.02.2026 00:00
Аукціон: з 02.03.2026 14:54
Період кваліфікації: 28.02.2026 00:00 - 02.03.2026 16:17
Період завантаження договору: 08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 626 000.00 Поточний ремонт підвалу у споруді цивільного захисту (найпростішого укриття) в будівлі (літера А-5) за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Моссаковського, 2 а