-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Тендер Prozorro UA-2026-02-20-010794-a
Завершена
240 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
c52e788c27c5473a8700b73a5f2724be
Внутрішній номер закупівлі:
28380400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-20-010794-a
Замовник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чуглазова Наталія Михайлівна +380504713222 dastogd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2026 15:31 - 25.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2026 15:31 - 28.02.2026 00:00
Аукціон:
з 02.03.2026 15:11
Період кваліфікації:
28.02.2026 00:00 - 05.03.2026 15:25
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 700.00 Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)