• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект для телевізійно - журналістського комплексу на базі фотоапарату в рамках реалізації грантового проєкту «Зміцнення незалежних медіа для розбудови сильної демократичної України»

Завершена

540 854.00 UAH без ПДВ
Номер: 3a1205e5a3984dad9ffdca86d5d19c56
Внутрішній номер закупівлі: 28376192
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-20-006574-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 540 854.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.02.2026 12:47 - 27.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.02.2026 12:47 - 02.03.2026 11:00
Аукціон: 03.03.2026 11:12 - 03.03.2026 11:47
Період кваліфікації: 03.03.2026 11:47 - 05.03.2026 16:37
Період завантаження договору: 11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴540 854.00 Комплект для телевізійно - журналістського комплексу на базі фотоапарату в рамках реалізації грантового проєкту «Зміцнення незалежних медіа для розбудови сильної демократичної України»