-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації управління небезпечними відходами: комплекс операцій збирання та з подальшим обробленням небезпечних відходів (Код ДК 021:2015 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами) (ДК 90524200-8 - Послуги з утилізації/видалення медичних відходів)
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-014446-a
Завершена
768 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b6e6405da3543e8ab3022abf95e5c62
Внутрішній номер закупівлі:
28368640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-014446-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вулиця Шептицького,будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
768 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 18:47 - 25.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 18:47 - 28.02.2026 01:00
Аукціон:
02.03.2026 13:54 - 02.03.2026 14:29
Період кваліфікації:
02.03.2026 14:29 - 05.03.2026 16:33
Період завантаження договору:
11.03.2026 00:00 - 21.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴768 600.00 Послуги з організації управління небезпечними відходами: комплекс операцій збирання та з подальшим обробленням небезпечних відходів (Код ДК 021:2015 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами) (ДК 90524200-8 - Послуги з утилізації/видалення медичних відходів)