-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-006092-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
30dfe3018706424091965e34ada9b7ca
Внутрішній номер закупівлі:
28360291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-006092-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іраіда Відіна +380512531954 1060972@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 12:32 - 24.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 12:32 - 27.02.2026 06:00
Аукціон:
з 02.03.2026 15:04
Період кваліфікації:
27.02.2026 06:00 - 27.02.2026 11:44
Період завантаження договору:
05.03.2026 00:00 - 15.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 000.00 Паливні гранули (пелети)