• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Електрична енергія

Завершена

721 473.00 UAH з ПДВ
Номер: 56e76c4fe58447ccaaa1e7d8731fd748
Внутрішній номер закупівлі: 2835672
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-29-001072-c   
Замовник: Інститут електронної фізики Національної академії наук України
Контактна особа: Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 23 листопада 2018 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2018-11-23-001628-b, проте станом на 10 грудня 2018р. було подано менше двох пропозицій, як наслі¬док торги були відмінені. Тому 12 грудня 2018 року замовником знову було при¬йнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено заку¬півлю UA-2018-12-10-000272-c. Проте знову ж таки станом на 25 грудня 2018р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом: ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія через відсутність достатньої кіль¬кості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виня¬ток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-\/ІІІ від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість: 721 473.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 230000 Кіловат-година
Період постачання 31.12.2018 - 30.12.2019
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська,21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

Оскарження: 29.12.2018 18:21 - 04.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 721 473.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2018 18:23
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fb3d3ea89177461280baf588a3b02a70
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-29-001072-c-c1
Постачальник: ТОВ «Закарпаттяенергозбут»
Номер договору: О/Р 2700021
Сума договору: 590 873.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 09.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір електрика 2019.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаток 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаток 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
IMG_20191003_0012.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ilovepdf_merged (23).pdf
p7s
sign.p7s