-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Супутниковий модем
Тендер Prozorro UA-2026-02-18-011023-a
Завершена
1 041 240.67
UAH з ПДВ
Номер:
1c503f9af60d4e51a415df167e4a2f50
Внутрішній номер закупівлі:
28349651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-18-011023-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Димитрій ЯВТУШЕНКО +380567565629 d.yavtushenko29@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 041 240.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2026 15:24 - 23.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2026 15:24 - 26.02.2026 00:00
Аукціон:
з 26.02.2026 15:08
Період кваліфікації:
26.02.2026 00:00 - 03.03.2026 13:54
Період завантаження договору:
09.03.2026 00:00 - 19.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 041 240.67 Супутниковий модем