• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з цілодобового спостереження систем охоронної (тривожної кнопки) та пожежної сигналізації (ДК 021:2015: 79710000-4 - Охоронні послуги)

Завершена

657 771.00 UAH з ПДВ
Номер: 67e28cfb853f4c9aa19ec6a3db885a21
Внутрішній номер закупівлі: 28348993
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-18-010361-a   
Замовник: Музей історії міста Києва
Контактна особа: Хаблак Олена Володимирівна 380664048872 hablakolena5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 657 771.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.02.2026 15:07 - 27.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.02.2026 15:07 - 02.03.2026 00:00
Аукціон: з 02.03.2026 15:38
Період кваліфікації: 02.03.2026 00:00 - 04.03.2026 16:13
Період завантаження договору: 10.03.2026 00:00 - 20.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴657 771.00 Послуги з цілодобового спостереження систем охоронної (тривожної кнопки) та пожежної сигналізації (ДК 021:2015: 79710000-4 - Охоронні послуги)