• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«ДК 021:2015:85110000-3: Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу)»

Завершена

837 433.32 UAH з ПДВ
Номер: b142cfc5547c4721ae045b6ffa4b87e2
Внутрішній номер закупівлі: 28337512
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-17-014010-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗОЛОЧІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗОЛОЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Приходько +380666632051 tenderzolcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 837 433.32 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.02.2026 17:45 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.02.2026 17:45 - 25.02.2026 00:00
Аукціон: 25.02.2026 14:44 - 25.02.2026 15:13
Період кваліфікації: 25.02.2026 15:13 - 27.02.2026 17:33
Період завантаження договору: 05.03.2026 00:00 - 15.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴837 433.32 «ДК 021:2015:85110000-3: Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу)»