• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з озеленення та благоустрою скверу на кільці 44-го кварталу на вул. Романа Шухевича

Завершена

183 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 77864b0c4ddc4708bbd86d41f1fe5966
Внутрішній номер закупівлі: 28333927
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-17-010416-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Подакова Алла Василівна 0984306938 A.PODAKOVA@GMAIL.COM http://www.zhrkrog.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 183 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.02.2026 15:20 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.02.2026 15:20 - 25.02.2026 01:00
Аукціон: з 26.02.2026 11:48
Період кваліфікації: 25.02.2026 01:00 - 02.03.2026 13:34
Період завантаження договору: 08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴183 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з озеленення та благоустрою скверу на кільці 44-го кварталу на вул. Романа Шухевича