• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Урофлуометр - код згідно НК 024:2023 – 14307 Система для дослідження уродинаміки, за ДК 021:2015 - 33125000-2 Прилади для урологічного обстеження)

Урофлуометр

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a6e5ad0d688d449d8f3e789e68d04043
Внутрішній номер закупівлі: 28327056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-17-003471-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
Контактна особа: Винарчук Віра Миколаївна 380976966091 verunchik_2409@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.02.2026 11:03 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.02.2026 11:03 - 25.02.2026 14:00
Аукціон: з 26.02.2026 12:34
Період кваліфікації: 25.02.2026 14:00 - 26.02.2026 12:24
Період завантаження договору: 04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання - за ДК 021:2015 - 33120000-7 (Урофлоуметр - код згідно НК 024:2023 – 14307 Система для дослідження уродинаміки, за ДК 021:2015 - 33125000-2 Прилади для урологічного обстеження)».