-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
І.2 15 Дослідження та розробки в галузі хімічних технологій
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-001291-a
Завершена
2 175 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.4% або 9 460.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 9 460.00 UAH
Номер:
48ccfa0b2fae4e43998a6c48e6868767
Внутрішній номер закупівлі:
2832570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-20-001291-a
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 175 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.09.2018 16:17 - 28.09.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2018 16:17 - 08.10.2018 13:00
Аукціон:
09.10.2018 14:49 - 09.10.2018 15:45
Період кваліфікації:
09.10.2018 15:45 - 28.12.2018 11:10
Період завантаження договору:
09.10.2018 15:45 - 29.10.2018 15:45
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴946 000.00 Лот № 1 Автоматизація технології отримання та атестації монокристалів напівпровідників
- Лот №2 ₴1 229 200.00 Лот № 2 Розроблення складу і технологій виготовлення композиційних матеріалів для захисту від електромагнітного випромінювання