-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх і зовнішніх електромереж (з призначенням відповідального за електрогосподарство)
Тендер Prozorro UA-2026-02-17-000020-a
Завершена
103 180.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f598846c9674c0b856ca95ae1f66e78
Внутрішній номер закупівлі:
28323604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-17-000020-a
Замовник:
Відділ культури Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22980105
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Харківська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Синиця +380542669904 butova_v@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
103 180.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2026 00:39 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2026 00:39 - 25.02.2026 08:00
Аукціон:
з 26.02.2026 15:16
Період кваліфікації:
25.02.2026 08:00 - 02.03.2026 00:48
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 180.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх і зовнішніх електромереж (з призначенням відповідального за електрогосподарство)