-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-22-002780-b
Торги не відбулися
630 812.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 308.12 UAH
мін. крок: 1% або 6 308.12 UAH
Номер:
67fa62ad27504d838acc8b671ec88446
Внутрішній номер закупівлі:
2832116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-22-002780-b
Замовник:
Тульчинський коледж культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
630 812.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 308.12 UAH
Період уточнення:
22.12.2018 15:16 - 27.12.2018 15:20
Період прийому пропозицій:
22.12.2018 15:16 - 06.01.2019 15:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
42034 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Початкова пропозиція
494 198.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 198.78 UAH з ПДВ
Документи
46
Скарги
0