• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насіння соняшника (03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Замовник не здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь, та товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь. Насіння гібриду соняшника у кількості 105 п.о. повинне бути оброблено протруйником. Насіння соняшнику гібрид Альдазор (або еквівалент) та гібрід Бомонд (або еквівалент) Обґрунтування посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника: Замовником прийнято рішення закупити вищенаведений товар, оскільки останній вирізняється бездоганною якістю, високою продуктивністю в своїх вартісних межах та грунтово-климатичних умов посівних площ замовника

Завершена

463 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 6c418a738ac04c97bafb57d920ccb273
Внутрішній номер закупівлі: 28321074
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-16-013285-a   
Замовник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Контактна особа: Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 463 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.02.2026 16:25 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.02.2026 16:25 - 24.02.2026 00:00
Аукціон: з 24.02.2026 13:04
Період кваліфікації: 24.02.2026 00:00 - 26.02.2026 13:30
Період завантаження договору: 04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴463 500.00 Насіння соняшника (03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)