-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-12-22-000714-b
Торги не відбулися
677 811.91
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 389.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 389.06 UAH
Номер:
bc0832d9d97c4df788d42268094e9db3
Внутрішній номер закупівлі:
2832015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-22-000714-b
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
677 811.91 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 389.06 UAH
Період уточнення:
22.12.2018 10:43 - 27.12.2018 10:48
Період прийому пропозицій:
22.12.2018 10:43 - 06.01.2019 10:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
4500 літр
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
7265 літр
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
6340 літр
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " АЛВАС "
×
-
Код ЄДРПОУ:
23856703
-
Контактна особа:
Орлов Олександр Федорович +380674850952 alvas.orlov@gmail.com
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, м. Ізмаїл, вул. Калініна.33/2
Початкова пропозиція
479 299.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 299.20 UAH з ПДВ
Документи
1
Скарги
0