-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Табло перекидне та планшетка тактична на змійці
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-006665-a
Торги не відбулися
3 585.00
UAH з ПДВ
Номер:
b2788550222c425187f55603a20325d7
Внутрішній номер закупівлі:
28314507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-006665-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 585.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 13:05 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 13:05 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
з 24.02.2026 15:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 585.00 Табло перекидне та планшетка тактична на змійці