-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування проточного цитометра BD FACSLyric серійний номер R663029000070 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання.
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-005364-a
Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова). повтор
Завершена
243 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e3463c60ae04430b6f128891dbd92af
Внутрішній номер закупівлі:
28313207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-005364-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул.Іллєнка Юрія, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горячева Наталія 380962151466,380675963609 lenatender2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
243 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 12:06 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 12:06 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
з 24.02.2026 15:55
Період кваліфікації:
24.02.2026 00:00 - 24.02.2026 13:24
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 000.00 Послуги з технічного обслуговування проточного цитометра BD FACSLyric серійний номер R663029000070 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання