-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2018-12-20-001358-a
Торги не відбулися
200 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 200.30 UAH
мін. крок: 0.1% або 200.30 UAH
Номер:
89197c51d7614b68bfec2ee1faf880dc
Внутрішній номер закупівлі:
2831316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-20-001358-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 304.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.30 UAH
Період уточнення:
20.12.2018 13:12 - 25.12.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2018 13:12 - 04.01.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮВІЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41946603
-
Контактна особа:
Дмитро Корененко +380997632886 tovjuvilein@ukr.net
-
Адреса:
03189, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Початкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0