-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту KIA Sportage ВК 0008 СA
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-004040-a
Закупівлю створено відповідно до службової записки та дефектного акту. Так, як даний автомобіль використовується для виконання службових обов'язків праівників, що здійснюють державний нагляд.
Завершена
56 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd301330f2a1405a8b1adaa7250debb4
Внутрішній номер закупівлі:
28311893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-004040-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцюк Лідія Юріївна 380672687873 zakypdpcc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
56 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 11:25 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 11:25 - 24.02.2026 00:00
Аукціон:
24.02.2026 11:50 - 24.02.2026 12:13
Період кваліфікації:
24.02.2026 12:13 - 25.02.2026 10:15
Період завантаження договору:
03.03.2026 00:00 - 13.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 500.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту KIA Sportage ВК 0008 СA