-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трифазні стабілізатори напруги
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-001707-a
Завершена
557 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
75ef297418824f9d90ccffce89b489f2
Внутрішній номер закупівлі:
28309564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-001707-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022284
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Нестерук +380665332093 transenergo.tendre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
557 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стабілізатор напруги Елєкс Герц-ПРО У 36-3/125 v3.0
Кількість
1 штука
Період постачання
до 06.03.2026
Стабілізатор напруги Елєкс Герц У 36-3/40 v3.0
Кількість
1 штука
Період постачання
до 06.03.2026
Стабілізатор напруги Елєкс Герц У 36-3/40 v3.0
Кількість
1 штука
Період постачання
до 06.03.2026
Стабілізатор напруги Елєкс Герц У 36-3/50 v3.0
Кількість
1 штука
Період постачання
до 06.03.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАТІНУМ ЕЛЕКТРИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42737313
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЛАЗАРЯНА будинок 3 офіс Щ-1
Ціна пропозиції
557 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2026 10:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
509fc15fe53c4dd9ba7ff9c3630b63ed
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-16-001707-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЛАТІНУМ ЕЛЕКТРИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42737313
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЛАЗАРЯНА будинок 3 офіс Щ-1
Номер договору:
0402
Сума договору:
557 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
464 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.02.2026 10:04
Статус:
Підписаний