-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-013663-a
Завершена
29 334 377.00
UAH з ПДВ
Номер:
6ba7cb6bba9246f5947c12df1cd5f5a6
Внутрішній номер закупівлі:
28304425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-13-013663-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 334 377.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2026 16:30 - 18.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2026 16:30 - 21.02.2026 00:00
Аукціон:
з 23.02.2026 12:43
Період кваліфікації:
21.02.2026 00:00 - 25.02.2026 11:23
Період завантаження договору:
03.03.2026 00:00 - 13.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 334 377.00 Електрична енергія