-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо свинини і тушки курчат-бройлерів заморожені
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-001115-a
Торги відмінено
379 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 795.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 795.00 UAH
Номер:
ab04ff1b1c13439cbf6f7b0aeb97b81a
Внутрішній номер закупівлі:
2830229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-001115-a
Замовник:
Калинівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матляк Людмила Серафимівна +380553230254 zoshinternat2@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
379 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 795.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 20:49 - 14.12.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 20:49 - 24.12.2018 20:00
Аукціон:
27.12.2018 13:48 - 27.12.2018 14:21
Період кваліфікації:
з 27.12.2018 14:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район, смт. Калинівське, вул. Шкільна, 216
На карті
Тушки курчат-бройлерів заморожені
Кількість
5500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район, смт. Калинівське, вул. Шкільна, 216
На карті
Інформація про скасування
Номер:
b209f2e60daf4299826292991224d454
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування:
04.01.2019 14:33
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриненко Антоніна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117917008
-
Контактна особа:
Гриненко Антоніна Володимирівна +380664463861 grinenkoantonina@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вулиця Паризької комуни, будинок 5, квартира 126
Початкова пропозиція
367 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
6
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
361 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 610.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
23
Скарги
0
ФОП "КУЖЕЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2570311710
-
Контактна особа:
Ігор Кужелєв +380505796057 igor.19701605@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20
Початкова пропозиція
379 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
46
Скарги
0
ФОП Бень Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2908025135
-
Контактна особа:
Бень Сергій Володимирович +380505808408 sergiyben@ukr.net
-
Адреса:
74820, Україна, Херсонська область, село Василівка, вулиця Східна, 31
Початкова пропозиція
379 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
0
Скарги
0