-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо прокату підіймального крану та крану-маніпулятора з оператором на автомобільному (колісному) шасі
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-003899-a
Завершена
10 378 477.20
UAH без ПДВ
Номер:
94c752affaa34802951bf37323b2db51
Внутрішній номер закупівлі:
28294678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-13-003899-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 378 477.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.02.2026 10:54 - 19.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2026 10:54 - 22.02.2026 00:00
Аукціон:
з 23.02.2026 15:26
Період кваліфікації:
22.02.2026 00:00 - 11.03.2026 14:43
Період завантаження договору:
17.03.2026 00:00 - 27.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 378 477.20 Послуги щодо прокату підіймального крану та крану-маніпулятора з оператором на автомобільному (колісному) шасі