• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі збирання та вивезення твердих та великогабаритних побутових відходів

Торги не відбулися

341 866.60 UAH з ПДВ
Номер: cf51e2dc7d2649d1a78cadeb70738d1d
Внутрішній номер закупівлі: 28290381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-12-015102-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА КІНОСТУДІЯ ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА"
Контактна особа: Сергій Грибань +380444569231, +380444541949 dovzhenkofilmzakup@gmail.com https://dovzhenkofilm.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 341 866.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.02.2026 21:01 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.02.2026 21:01 - 20.02.2026 00:00
Аукціон: з 20.02.2026 13:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴341 866.60 Послуги зі збирання та вивезення твердих та великогабаритних побутових відходів