-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Renault
Тендер Prozorro UA-2026-02-12-012742-a
Завершена
1 474 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
f1ee02ab55fe4f8c8b15d855b04ec933
Внутрішній номер закупівлі:
28288023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-12-012742-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тонкова Наталія Іванівна 380503077644 nataliya.tonkova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 474 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.02.2026 16:26 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2026 16:26 - 20.02.2026 00:00
Аукціон:
з 20.02.2026 15:34
Період кваліфікації:
20.02.2026 00:00 - 24.02.2026 14:57
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 474 200.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів Renault