• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з обслуговування вузлів обліку теплової енергії

Завершена

483 800.00 UAH з ПДВ
Номер: e4d641f10e924daab03bb80747f7669d
Внутрішній номер закупівлі: 28287685
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-12-012406-a   
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 483 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.02.2026 16:17 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.02.2026 16:17 - 20.02.2026 10:00
Аукціон: з 23.02.2026 12:07
Період кваліфікації: 20.02.2026 10:00 - 27.02.2026 11:57
Період завантаження договору: 05.03.2026 00:00 - 15.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴483 800.00 Послуги з обслуговування вузлів обліку теплової енергії