-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-18-002902-c
Торги не відбулися
311 811.61
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 311.81 UAH
мін. крок: 0.1% або 311.81 UAH
Номер:
9a101ba7d3554f019613835b62a368bf
Внутрішній номер закупівлі:
2827956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-18-002902-c
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
311 811.61 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
311.81 UAH
Період уточнення:
18.12.2018 14:01 - 24.12.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2018 14:01 - 03.01.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
108 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019